foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Serdecznie witamy na stronie Powiatowego Zespołu Szkół im. Władysława Reymonta w Obornikach Śląskich.

Powiatowy Zespół Szkół

im. Władysława Reymonta

plendees

Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 43 gości oraz 0 użytkowników.

Visitors Counter

520141
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Ostatni tydzień
Ten miesiąc
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
344
1620
6511
505604
22573
31704
520141

Your IP: 54.242.115.55
2019-03-21 06:29

Rozpoczęcie roku szkolnego

03.09.2018 - 8:00 o'clock

Countdown
expired


Since

Dnia 6 kwietnia 2018 r. nasza szkoła otworzyła swe podwoje  uczniom szkół gimnazjalnych. Zainteresowanie gimnazjalistów z Obornik Śląskich, Pęgowa, Prusic i Trzebnicy było ogromne. Uczniowie Technikum i Liceum stanęli na wysokości zadania, by zaprezentować wszystko to co najlepsze w naszej szkole. Uczniowie gimnazjów zwiedzanie rozpoczęli od wizyty u naszych "Zawodowców", czyli uczniów Technikum Hotelarstwa, Architektury Krajobrazu  i Branżowej Szkoły, którzy przygotowali moc atrakcji dla naszych gości. Klasy hotelarskie w ramach promocji swojego kierunku przygotowały m.in. prezentację multimedialną oraz quiz, w którym główną nagrodą były przepyszne kawy. Technicy architektury zaprezentowali możliwości pracy w terenie oraz poprowadzili warsztaty artystyczne. Na koniec wizyty przy ul. Parkowej Gimnazjaliści udali się na poczęstunek, w trakcie którego serwowane były drinki bezalkoholowe oraz wiosenne tartinki.

Następnie Gimnazjaliści udali się do Liceum, w którym uczestniczyli w zajęciach prowadzonych przez naszych uczniów. Klasy: biologiczno-chemiczna i matematyczno-fizyczna przygotowały eksperymenty, który w ciekawy sposób wyjaśniły zasady funkcjonowania naszej planety. Licealiści z klas humanistycznych przygotowali quizy, prezentacje oraz zajęcia na temat "Trójkąta Bermudzkiego". Nasi goście uczestniczyli również w projekcji filmu Dzień Otwarty 6.04. 2018 czyli jak odnaleźć drogę do naszego liceum "zasięgając" języka- najlepiej "obcego", który przygotował nasza artystyczna klasa mat-fiz. Gimnazjaliści mogli również poznać programy realizowane w szkole m.in. Erasmus+ i sukcesy odniesione przez naszych uczniów w konkursach. Na końcu wizyty nasi przyszli uczniowie wzięli udział w zmaganiach sportowych, po których mogli się posilić słodkościami przygotowanymi w szkolnym bufecie. 

Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom zaangażowanym w przygotowanie Dnia Otwartego. Jednocześnie pragniemy podziękować nauczycielom gimnazjów, pod których opieką uczniowie przybyli do naszej szkoły. 

Już teraz zapraszamy na przyszłoroczne Dni Otwarte i zachęcamy już tym roku do zostania członkiem naszej społeczności szkolnej !!!!!!

 

2019 Copyright Powiatowy Zespół Szkół im. Władysława Reymonta w Obornikach Śląskich Rights Reserved