foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Serdecznie witamy na stronie Powiatowego Zespołu Szkół im. Władysława Reymonta w Obornikach Śląskich. Z Nami wygracie swoją przyszłość!

Powiatowy Zespół Szkół

im. Władysława Reymonta

Dnia 8 października odbyły się w naszej szkole wybory do Młodzieżowej Rady Powiatu Trzebnickiego. Z przyjemnością pragniemy poinformować, że delegatkami naszej Szkoły zostały w LO: Klaudia Cerkowniak w Technikum i BS: Martyna Żeleźniak
 
Gratulujemy i życzymy owocnej pracy!!!!!
 
Dziękujemy szkolnym komisjom wyborczym w składzie: Aleksandra Domaradzka, Natalia Kulik, Karolina Obora, Martyna Stachurska, Wiktoria Stawiska oraz Roksana Rapalska za wzorcowe przeprowadzenie głosowania.
 
Ostatnio zaktualizowane37

2021 Copyright Powiatowy Zespół Szkół im. Władysława Reymonta w Obornikach Śląskich Rights Reserved