Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/pzsoborniki/domains/pzs-obornikislaskie.pl/public_html/templates/dd_myschool_54/functions.php on line 205

Warning: Undefined array key 1 in /home/pzsoborniki/domains/pzs-obornikislaskie.pl/public_html/templates/dd_myschool_54/library/Artx/Content/SingleArticle.php on line 95

We wtorek 7 lutego odbyły się Powiatowe Mistrzostwa Piłki Siatkowej Dziewcząt. Do rywalizacji przystąpiły trzy zespoły: Powiatowego Zespołu Szkół w Żmigrodzie, Powiatowego Zespołu Szkół w Trzebnicy oraz naszego obornickiego Liceum.

Mecze rozgrywano systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów. W pierwszym spotkaniu nasze dziewczęta zmierzyły się z drużyną gospodarzy - trzebnickim Liceum. Pierwszy set przegrały, w następnym pokonały rywalki, lecz w decydującym trzecim secie, po bardzo emocjonującej grze, ostatecznie uległy rywalkom. W kolejnym meczu nasze reprezentantki pokonały zespół  ze Żmigrodu 2:0. A w ostatnim Trzebniczanki wygrały z dziewczętami ze Żmigrodu 2:0. Ostateczny wynik rywalizacji to:

I miejsce: Powiatowy Zespół Szkół z Trzebnicy

II miejsce: Liceum Oborniki Śląskie

III miejsce: Powiatowy Zespół Szkół ze Żmigrodu

Skład naszej reprezentacji: Karolina Grzesiak kl.3b, Aleksandra Woźniak kl.3a, Kamila Tarnowska kl 2a, Iga Michalkiewicz kl. 2a, Izabela Pawłowska kl.1c, Angelika Klusek kl.3c, Anita Kołtko kl.3c, Klaudia Wasilewska kl.1c, Aleksandra Tomaszewska kl.2b.

Opiekun drużyny: Małgorzata Zaręba