foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Serdecznie witamy na stronie Powiatowego Zespołu Szkół im. Władysława Reymonta w Obornikach Śląskich. Z Nami wygracie swoją przyszłość!

Powiatowy Zespół Szkół

im. Władysława Reymonta

plendees

Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 40 gości oraz 0 użytkowników.

Visitors Counter

2017024
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Ostatni tydzień
Ten miesiąc
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
2327
6147
15869
1985978
2327
86277
2017024

Your IP: 3.235.137.159
2020-10-01 21:56

Rozpoczęcie roku szkolnego

03.09.2018 - 8:00 o'clock

Countdown
expired


Since

W ramach współpracy z Kinderfreunde już w lipcu 7 uczniów z naszej szkoły wraz z rówieśnikami z Danii, Finlandii, Czech, Austrii i Słowacji będzie miało możliwość uczestniczenia w tygodniowym, międzynarodowym projekcie Solidarity: 1+1 = together, który odbędzie się w austriackim St. Valentin. W programie między innymi panele dyskusyjne o solidarności społecznej, debaty, wizyta w samorządzie lokalnym – solidarność społeczna w praktyce, zwiedzanie miasteczka St. Valentin (były obóz koncentracyjny), gry edukacyjne, wieczorki kulturalne, nocna procesja z pochodniami.  Uczestnicy projektu ponoszą jedynie 30% kosztów podróży.

Tym razem zakwaterowanie w namiotach:-)

Opiekun: Anna Matwiszyn

 

21 kwietnia 2012r. we Wrocławiu odbył się etap wojewódzki Olimpiady Wiedzy Ekologicznej. Naszą szkołę reprezentowała Monika Magdalena Pawlak z klasy 1B. Monika zdobyła taką liczbę punktów, która upoważnia do otrzymania INDEKSU na wyższą uczelnię! GRATULACJE!

Bianka Kościuk (1c) i Adrian Czerwiński (1b) wraz z innymi uczniami z województwa dolnośląskiego, w dniach 11-12.04.2012 uczestniczyli w szkoleniu z zakresu tworzenia i realizacji projektu w programie „Młodzież w działaniu”, które odbyło się w Domu Spotkań im. Angelusa Silesiusa we Wrocławiu. Dzięki temu spotkaniu poznali podstawowe założenia i priorytety, które będą bardzo pomocne przy realizacji nowych, międzynarodowych projektów w naszej szkole. Zapraszamy wszystkich uczniów do zastanowienia się, jaką tematyką powinniśmy się zająć http://www.mlodziez.org.pl

Opiekun: Anna Matwiszyn

Dnia 18 kwietnia w PZS nr 2 w Trzebnicy został przeprowadzony I etap Międzynarodowego Konkursu "YPEF - Młodzież w lasach Europy". Jest to już II edycja konkursu, w tym roku naszą szkołę reprezentowały 4  trzyosobowe zespoły (lista uczestników znajduje się w zakładce biologia – konkursy). Oprócz uczniów z naszej szkoły, test konkursowy pisały zespoły z następujących szkół: PZS nr 1 w Trzebnicy, PZS nr 2  w Trzebnicy oraz Zespół Licealno - Gimnazjalny w Długołęce. W konkursie wzięło udział łącznie 28 zespołów. Czekamy na wyniki.

Magda Zarzeczna (2a)

Nasi licealiści odnoszą w tym roku spektakularne sukcesy w konkursach z języka angielskiego. Po sukcesach w konkursie translatorskim i recytatorskim nadszedł czas na I miejsce w VII Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej w Wołowie. Na konkurs pojechałam z sześciorgiem uczniów, którzy uzdolnienia językowe łączą z wokalnymi – Magdaleną Zarzeczną, Weroniką Urbanowicz, Wiolettą Kazana, Angeliką Klusek oraz duetem: Izabela Pawłowska i Filip Janson. Konkurs odbył się 17 kwietnia i nazajutrz Magdalena Zarzeczna została zaproszona na Koncert Galowy w Domu Kultury w Wołowie. Dziś już wiemy, że Magda zajęła I MIEJSCE! GRATULACJE!

Opiekun konkursu: Zdzisława Tajkiewicz-Woźniak

2020 Copyright Powiatowy Zespół Szkół im. Władysława Reymonta w Obornikach Śląskich Rights Reserved