foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Serdecznie witamy na stronie Powiatowego Zespołu Szkół im. Władysława Reymonta w Obornikach Śląskich. Z Nami wygracie swoją przyszłość!

Powiatowy Zespół Szkół

im. Władysława Reymonta

plendees

Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 63 gości oraz 0 użytkowników.

Visitors Counter

2017094
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Ostatni tydzień
Ten miesiąc
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
2397
6147
15939
1985978
2397
86277
2017094

Your IP: 3.235.137.159
2020-10-01 22:38

Rozpoczęcie roku szkolnego

03.09.2018 - 8:00 o'clock

Countdown
expired


Since

 

...Gdy usłyszałam ją po raz pierwszy, nie mogłam uwierzyć, że jej talent jeszcze nie został odkryty! "Odnaleziona" przypadkiem, podczas przesłuchań do Zespołu Etno-Pop, podczas castingu wywarła na mnie niesamowite wrażenie. (Barbara Ulatowska, Kurier Trzebnicki)

Przeczytaj cały wywiad z Weroniką w Kurierze Trzebnickim:

http://www.kuriertrzebnicki.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=743:objawi-si-nowy-talent&catid=52:kultura&Itemid=111

I najważniejsze - posłuchaj dwóch rewelacyjnych coverów:

http://www.youtube.com/watch?v=1E_IbK2Yah0&feature=player_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=pDjIXvmOeZU&fb_source=message

Dnia 6 grudnia 2011 miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu na plakat "Rzuć palenie". Oceniano łącznie 15 prac. Komisja konkursowa w składzie: M. Nehrebecka, M. Bugielska-Bielenica, D. Pawlaczek, A. Matwiszyn, A. Bracisiewicz, W. Kociemba i U. Spalińska postanowiła nagrodzić najlepsze plakaty oceną bardzo dobry z biologii. Ocenę bdb otrzymali:

Magdalena Szemiel z klasy 2C, Karolina Pawelec z klasy 1C, Natalia Żukrowska z klasy 2C, Adrianna Kasprzak z klasy 2A i Wojciech Issel z klasy 1B.

Ponadto przyznano wyróżnienia w postaci trzech plusów za aktywność. Otrzymali je:

R. Dembińska z klasy 3C, A. Gorazdowska z klasy 2A, M. Morawska z klasy 2C, M. Pawlak z klasy 1B i M. Gawłowska z klasy 1C.  Gratulujemy!!!

Zgodnie z zapowiedzią wszyscy pozostali uczestnicy zabawy otrzymali po jednym plusie za aktywność. Dziękujemy uczestnikom za poświęcony czas, zaangażowanie i trud wykonania pracy. Wystawa najlepszych prac znajduje się na tablicy ogłoszeń w szkolnej kawiarence. Zapraszamy!

W dniu 12 stycznia odbył się I etap V edycji ogólnopolskiego turnieju geografii Polski "ROMER" (Kim był Romer? Sprawdźcie sami). Jak co roku uczniowie naszej szkoły - 17 osób - przystąpili do rozwiązywania testu, sprawdzającego, bardzo szczegółowo, wiedzę dotyczącą naszego kraju. W jednej poprzednich edycji uczeń liceum, Grzegorz Śpiewak, po przejściu trzech etapów, zakwalifikował się do rozgrywek finałowych, które odbyły się w Warszawie. W tym roku trudny test sprawił wiele problemów (Ile % powierzchni Polski zajmuje dorzecze Wisły? Na jakiej rzece utworzono Zbiornik Rożnowski? Który region Polski zamieszkuje grupa etnograficzna Bambrów?). Zwycięzcami zostali ex aequo: Patryk Bednarek z kl. 3a oraz Adam Książek z kl. 1b, trzecie miejsce zajął Łukasz Sienkiewicz z 3a. Niestety uzyskana liczba punktów nie dała przepustki do kolejnego etapu. Może w następnym roku wyniki będą wyższe...

Pomysłodawcą Konkursu była pani Dorota Matusiak. W Konkursie wzięło udział 26 uczniów z klasy 2A. Na plakacie miały się znaleźć odpowiednie cytaty z "Pana Tadeusza", opiewające piękno przyrody, zdjęcia, rysunki i opisy roślin i zwierząt. Plakaty oceniali nauczyciele Dorota Matusiak w kategorii język polski oraz Małgorzata Nehrebecka w kategorii biologia.

KATEGORIA BIOLOGIA - WYNIKI i NAGRODY

I miejsce: Klaudia Musiał (ocena celujący)

II miejsce: Natalia Suseł (ocena bardzo dobry)

III miejsce: Anna Sikorska i Klaudia Świątek (ocena bardzo dobry)

ZWYCIĘZCOM GRATULUJEMY !!! Wszyscy pozostali uczestnicy Konkursu także otrzymali oceny z biologii jako zadanie domowe. Niektórym "uratowały życie" przy klasyfikacji semestralnej. Najlepsze plakaty można podziwiać na wystawie w gabinecie biologicznym, w pokoju nauczycielskim i w bibliotece szkolnej, wystawa tylko do końca stycznia. Zapraszamy!

Days 17 Hrs 57 Min. 20 Sec.

Goscie

Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości

Archiwum

szczęśliwy numerek

Losowane numerka na następny dzień

rozpoczyna się o godz. 21

Ilość odwiedzin

2020 Copyright Powiatowy Zespół Szkół im. Władysława Reymonta w Obornikach Śląskich Rights Reserved