Notice: Undefined offset: 1 in /home/pzsoborniki/domains/pzs-obornikislaskie.pl/public_html/templates/dd_myschool_54/library/Artx/Content/SingleArticle.php on line 95

5 października 2016 r. w naszej szkole odbyło się ślubowanie a po nim otrzęsiny klas I czyli pełnowartościowe przyjęcie ich do grona uczniowskiego Na samym początku z twarzy naszych pierwszaków zrobiliśmy kocie mordki .Następnie obie klasy dostały zadanie aby podczas wszystkich konkurencji ułożyć wiersz o naszej szkole. Podczas pierwszej konkurencji Wojtek Kosowski był bardzo spragniony gdyż miseczkę pełną wody wypił w 3 sekundy tym samym zdobywając pierwsze punkty dla technikum .Potem rzucano woreczkami do celu a następnie tańczono na gazecie. Najwięcej zabawy i śmiechu było podczas występów karaoke. Najpierw klasy reprezentowały grupy 2-osobowe gdzie …uczeń zasadniczej klasy swoim śpiewem jak i choreografią zdobył serca całej publiczności. Podczas karaoke przyszedł czas na zintegrowanie się wychowanków ze swoimi wychowawcami.(śmiechu i zabawy podczas tych występów było co niemiara, wychowawcy spisali się na medal) Ostatnią konkurencją był taniec wokół krzesełek które stopniowo zabieraliśmy. Ale tu również okazało się na ostatnim etapie ( został jeden chłopak i dziewczyna ) że … zachował się po dżentelmeńsku i pozwolił wygrać dziewczynie.

Dzięki temu zmagania wygrała klasa 1T która w ramach nagrody dostała jeden dzień nie pytania oraz cukierki. Na zakończenie, obie klasy udały się na poczęstunek ( tradycja szkolna ) aby móc dalej w śród śmiechu i gwaru się integrować. Podsumowując, otrzęsiny wyszły bardzo wesoło i kulturalnie, a klasy pierwsze uznały że mogły by powtórzyć je jeszcze raz.

Kacper Kozioł 2T