foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Serdecznie witamy na stronie Powiatowego Zespołu Szkół im. Władysława Reymonta w Obornikach Śląskich. Z Nami wygracie swoją przyszłość!

Powiatowy Zespół Szkół

im. Władysława Reymonta


Notice: Undefined offset: 1 in /home/pzsoborniki/domains/pzs-obornikislaskie.pl/public_html/templates/dd_myschool_54/library/Artx/Content/SingleArticle.php on line 95

Notice: Undefined offset: 1 in /home/pzsoborniki/domains/pzs-obornikislaskie.pl/public_html/templates/dd_myschool_54/library/Artx/Content/Item.php on line 68

21.03.2017 na Targach Edukacyjnych w Trzebnicy przedstawiliśmy uczniom  okolicznych gimnazjów ofertę edukacyjną kierunków technicznych PZS Oborniki Śląskie.

Na stoiskach zaprezentowały się dwa kierunki: Technik Hotelarstwa oraz Technik Architektury Krajobrazu. Uczniowie obu kierunków opowiadali młodszym kolegom dlaczego warto zdobyć zawód, dzielili się informacjami o szkole, przedmiotach zawodowych na obu kierunkach.

Uczniowie Technikum PZS Oborniki Śląskie z dumą chwalili się osiągnięciami naszej szkoły, która w rankingu PERSPEKTYW na Najlepsze Technika w Polsce w 2017 zdobyła Srebrną Tarczę plasując się na 1 miejscu wśród najlepszych techników w powiecie trzebnickimw pierwszej 10 najlepszych techników na Dolnym Śląsku (na 50 dolnośląskich szkół technicznych zdobyliśmy 8 miejsce).

Na stoisku Technikum Architektury Krajobrazu można było zobaczyć m.in. własnoręcznie wykonane przez uczniów profesjonalne makiety oraz rysunki roślin. Prace powstały na zajęciach z przedmiotów zawodowych.

Uczniowie Technikum Hotelarskiego serwowali odwiedzającym stoisko profesjonalne drinki bezalkoholowe, opowiadali o wycieczkach zawodoznawczych, praktykach w wysokiej klasy hotelach oraz sukcesach naszych uczniów na tegorocznym Kulinarnym Rajdzie Młodych Mistrzów w Hotelu Haston**** Wrocław ( zdobycie 1 i 3 miejsca ).

Zapraszamy do odwiedzenia naszej szkoły podczas Dnia Otwartych Drzwi we wtorek 11.04.2017

2021 Copyright Powiatowy Zespół Szkół im. Władysława Reymonta w Obornikach Śląskich Rights Reserved