foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Serdecznie witamy na stronie Powiatowego Zespołu Szkół im. Władysława Reymonta w Obornikach Śląskich. Z Nami wygracie swoją przyszłość!

Powiatowy Zespół Szkół

im. Władysława Reymonta


Notice: Undefined offset: 1 in /home/pzsoborniki/domains/pzs-obornikislaskie.pl/public_html/templates/dd_myschool_54/library/Artx/Content/SingleArticle.php on line 95

Notice: Undefined offset: 1 in /home/pzsoborniki/domains/pzs-obornikislaskie.pl/public_html/templates/dd_myschool_54/library/Artx/Content/Item.php on line 68

21 i 22 września 2017 r. uczniowie Liceum i Technikum (klasy 2, 3 i 4) uczestniczyli w Salonie Maturzystów, organizowanym jak co roku w kompleksie Politechniki Wrocławskiej.  Uczniowie mogli zapoznać się z ofertami uczelni z całego kraju i zagranicy, które zasypywały ich ulotkami i ofertami edukacyjnymi. Uczelnie w przeróżny sposób próbowały zachęcić naszych przyszłych maturzystów do studiowania u siebie. Wyższa Szkoła Filologiczna z Wrocławia zorganizowała konkurs z łamigłówkami językowymi z języka niemieckiego, w którym wzięli udział i odnieśli sukces uczniowie klasy 3LOa: Aleksandra Trymbulak oraz Jakub Kowalczyk.

Przyszli maturzyści mogli również uczestniczyć w wykładach organizowanych przez przedstawicieli OKE we Wrocławiu, na temat sprawnego przygotowania się do egzaminu maturalnego, do którego pozostało tylko (albo aż) 227 dni czyli 5448 godzin. Z pewnością informacje tam zdobyte okażą się cennymi w trakcie przygotowań do matury oraz w wyborze swojej dalszej ścieżki życiowej.

Tegorocznym maturzystom życzmy sukcesu podczas egzaminu!!!!!


2021 Copyright Powiatowy Zespół Szkół im. Władysława Reymonta w Obornikach Śląskich Rights Reserved