foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Serdecznie witamy na stronie Powiatowego Zespołu Szkół im. Władysława Reymonta w Obornikach Śląskich. Z Nami wygracie swoją przyszłość!

Powiatowy Zespół Szkół

im. Władysława Reymonta


Notice: Undefined offset: 1 in /home/pzsoborniki/domains/pzs-obornikislaskie.pl/public_html/templates/dd_myschool_54/library/Artx/Content/SingleArticle.php on line 95

Notice: Undefined offset: 1 in /home/pzsoborniki/domains/pzs-obornikislaskie.pl/public_html/templates/dd_myschool_54/library/Artx/Content/Item.php on line 68

Od prawie 2 miesięcy starannie pracowaliśmy w nad nowym systemem, który pozwoli normalnemu zjadaczowi chleba na publikacje swoich informacji w prosty i przyjemny sposób. Tym systemem jest Joomla czyli system zarządzania treścią [CMS] do tworzenia i obsługi witryn internetowych oraz innych zastosowań. System Joomla jest przede wszystkim łatwy w korzystaniu i należy do najszybciej dziś rozwijanych projektów z wielkiej rodziny rozwiązań Open Source - programów z jawnym, dostępnym dla każdego kodem źródłowym. Zawartością albo treścią strony może być prosty tekst, zdjęcia, muzyka, filmy, dokumenty, cokolwiek zechcesz. Od tej pory jest to na tyle banalne, że osoby po małym przeszkoleniu, posiadające konto, nie będą miały żadnych trudności, z publikacją swoich informacji.

Nieodłącznym narzędziem dla strony internetowej jest Galeria, tworzenie galerii przez przejrzysty CMS jest dużym plusem dla osoby, która chciałaby szybko i sprawnie dodać kilka zdjęć i zaistnieć w sieci..
Dodawanie zdjęć jest tak proste jak kopiowanie plików na Pendrive, wystarczy folder z zdjęciami przeciągnąć na serwer i gotowe. Resztą zajmie się Webmaster.

2021 Copyright Powiatowy Zespół Szkół im. Władysława Reymonta w Obornikach Śląskich Rights Reserved