foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Serdecznie witamy na stronie Powiatowego Zespołu Szkół im. Władysława Reymonta w Obornikach Śląskich. Z Nami wygracie swoją przyszłość!

Powiatowy Zespół Szkół

im. Władysława Reymonta

Drodzy Rodzice.
Chciałabym w imieniu Rady Rodziców Naszej Szkoły gorąco podziękować za dotychczasowe wpłaty na fundusz Rady Rodziców. Wpłacone przez Państwa pieniądze w roku szkolnym 2019/2020 były wykorzystywane dla dobra wszystkich uczniów szkoły.
Dzięki Państwa hojności, finansowano imprezy szkolne/koncerty, otrzęsiny, noc bibliotek, mikołajki, walentynki, dzień kobiet, dekoracje okolicznościowe, przejazdy na zawody sportowe i konkursy przedmiotowe, nagrody książkowe i rzeczowe.
Część wpłaconych środków, w wysokości 20 % wpłat, wróciło do klas (brane będą pod uwagę wpłaty do końca maja 2021r). Środki te wychowawca przeznaczył na potrzeby danej klasy, np. dopłata do wycieczki klasowej.
Jak Państwo widzicie Rada Rodziców wykorzystuje powierzone pieniądze dla dobra wszystkich uczniów szkoły
Zdaję sobie sprawę, że kwota 50,00 zł dla wielu z rodziców może być znacząca, że jest
w budżecie domowym wiele innych potrzeb, dlatego też składkę na fundusz Rady Rodziców można rozłożyć na mniejsze raty. Działania poprawiające warunki nauki i bezpieczeństwa naszych dzieci wymagają znacznych nakładów finansowych, dlatego dziękuję za dotychczasowe darowizny i serdecznie proszę o dokonywanie wpłat na fundusz Rady Rodziców na konto bankowe, w sekretariacie lub przedstawicielom Rady Rodziców na zebraniach klasowych. Jeśli macie Państwo jakieś pytania co do naszej działalności lub nowe pomysły do zrealizowania przez Radę Rodziców zapraszamy do współpracy jestem do dyspozycji.
Jeszcze raz podkreślamy, pieniądze są wydatkowane wyłącznie na potrzeby szkolne naszych uczniów.
Wspólnie możemy więcej zrobić dla naszych dzieci.
 
RADA RODZICÓW przy Liceum Ogólnokształcącym im. Karola Holteia w Obornikach Śląskich nr konta bankowego 03958300090000223540000001
Wpłata tytułem: imię i nazwisko dziecka (dzieci) i klasa
 
Pytanie dotyczące wpłat na Radę Rodziców można kierować na adres mailowy Pani przewodniczącej RR Magdaleny Małek – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
 
Z poważaniem
Magdalena Małek

2021 Copyright Powiatowy Zespół Szkół im. Władysława Reymonta w Obornikach Śląskich Rights Reserved