foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Serdecznie witamy na stronie Powiatowego Zespołu Szkół im. Władysława Reymonta w Obornikach Śląskich. Z Nami wygracie swoją przyszłość!

Powiatowy Zespół Szkół

im. Władysława Reymonta


Notice: Undefined offset: 1 in /home/pzsoborniki/domains/pzs-obornikislaskie.pl/public_html/templates/dd_myschool_54/library/Artx/Content/SingleArticle.php on line 95

Notice: Undefined offset: 1 in /home/pzsoborniki/domains/pzs-obornikislaskie.pl/public_html/templates/dd_myschool_54/library/Artx/Content/Item.php on line 68

Tuż przed feriami (13 stycznia 2015) uczniowie klas hotelarskich i architektury krajobrazu uczestniczyli w Targach Pracy i Zawodów we Wrocławiu.  Targi zorganizowane były przez Samorząd Województwa Dolnośląskiego w ramach projektu "Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku",  którego realizatorem jest Dolnośląskie Centrum Informacji Zawodowej i Doskonalenia Nauczycieli w Wałbrzychu.

W Targach uczestniczyły uczelnie wyższe ,szkoły ponadgimnazjalne, zawodowe, wiodące przedsiębiorstwa, firmy, instytucje rynku pracy oraz lokalne media z terenu Dolnego Śląska.
Uczniowie Naszej Szkoły mieli możliwość poznania oferty edukacyjnej w województwie dolnośląskim. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również pokazy kuchni molekularnej, szkół tanecznych oraz gastronomicznych.

PZS na Targach reprezentowali przedstawiciele klasy 4 Technikum, którzy z powodzeniem reklamowali Naszą szkołę w Centrum Kongresowym. W tym celu przygotowane były specjalne stanowiska, na których można było podziwiać m.in.  dekoracje kwiatowe przygotowane przez przyszłych Architektów, kolaże fotograficzne obrazujące aktywność klas hotelarskich oraz ulotki i plakaty informacyjne.

Więcej informacji jak się zaprezentowaliśmy na Targach, w galerii poniżej.

2022 Copyright Powiatowy Zespół Szkół im. Władysława Reymonta w Obornikach Śląskich Rights Reserved