Zapraszamy do PZS!!!

Dnia 6 marca w naszej szkole odbyły się eliminacje szkolne Konkursu "Gruzja - fascynująca podróż". Z przyjemnością informujemy, że do kolejnego etapu awansowali:

Zuzanna Szczerbaty (kl. 2LOa)
Dawid Szczepanek (kl. 2LOa)

Gratulujemy!!!

opiekun konkursu: Mateusz Błażków

 

Zapraszamy Uczniów klas 8 oraz ich Rodziców na Drzwi Otwarte w PZS!!!!
 
STARTUJEMY 31 MARCA O GODZ. 9.00 !!!!
 

 

Więcej informacji na temat oferty edukacyjnej: https://pzs-obornikislaskie.pl/pl/images/Oferta.pdf oraz na FB szkoły: Drzwi Otwarte

W ubiegłym tygodniu uczestniczyliśmy w Międzynarodowych Targach Turystyki i Czasu Wolnego w Tarczyński Arena we Wrocławiu. Mieliśmy okazję zapoznać się z ofertą turystyczną różnych obiektów hotelarskich z całego świata. Organizator przygotował również ciekawe prelekcje
m.in.: „Atrakcje tak brzydkie, że aż musisz je zobaczyć”, czy „Polska z pomysłem. Dlaczego warto odwiedzać, małe nieznane miasteczka?” Kulminacyjnym punktem wydarzenia była tzw. gra targowa dla młodzieży ze szkół o profilu hotelarsko – turystycznym.
Uwaga, uwaga ……. Zwyciężyliśmy !! Musieliśmy wykazać się kreatywnością w tworzeniu oferty kilkudniowej wycieczki dla grupy turystycznej. Nagroda główna to darmowy przejazd Kolejami Dolnośląskimi na spływ pontonowy Przełomem Bardzkim.
Hotelarze z 2T  wraz z p. Agnieszką Osipiak