SUKCES PZS
- Szczegóły
- Mateusz Błażków
Z przyjemnością informujemy, że nasze Technikum w rankingu Perspektyw zdobyło SREBRNĄ TARCZĘ, plasując się na 7 miejsc w województwie dolnośląskim: https://2023.technika.perspektywy.pl/2023/rankings/ranking-dolnoslaski

ZMIANA PLANU LEKCJI - KOREKTA
- Szczegóły
- Mateusz Błażków
Uwaga!!! W dzienniku elektronicznym została wprowadzona korekta w planie lekcji klas: 1Tr, 1Bsb, 2BS, 3BS, 4Tp i 4LOc.
mLEGITYMACJA
- Szczegóły
- Mateusz Błażków
Nasza szkoła przystąpiła do projektu mlegitymacja – wspólnej inicjatywy Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Ministerstwa Cyfryzacji.
Mobilną legitymacje może otrzymać każdy uczeń, któremu wcześniej wydano tradycyjną wersję papierową dokumentu.
W tym mobilnym dokumencie zapisane są wszystkie dane, które można znaleźć w papierowej legitymacji: imię i nazwisko ucznia, nr legitymacji, datę wydania, termin ważności, status użytkownika (uczeń), datę urodzenia, PESEL, adres zamieszkania, nazwę i adres szkoły. Uczniowie mogą korzystać z mlegitymacji w tych samych sytuacjach, w których obecnie korzystają z „tradycyjnych” dokumentów: podczas kontroli biletów, przy zakupie biletów do kina itp. Okres ważności mlegitymacji jest taki sam jak okres ważności wydanej wcześniej wersji papierowej.
W przypadku utraty ważności „tradycyjnej” legitymacji, mobilna wersja dokumentu będzie nieważna. Unieważnienie będzie mogło być dokonane przez szkołę w przypadku utraty mlegitymacji na skutek uszkodzeń, niepoprawnego działania lub utraty urządzenia mobilnego, w którym była przechowywana (mlegitymacja jest przypisana do konkretnego urządzenia w momencie zgubienia lub kradzieży telefonu należy natychmiastowo poinformować szkołę).
Wymagania sprzętowe – telefon z systemem operacyjnym Android w wersji co najmniej 6.0 lub ISO (wersja 10.3 lub nowsza).
Aby uruchomić mlegitymację należy:
- Złożyć w sekretariacie szkoły wniosek do dyrektora szkoły o wydanie mlegitymacji.
- Wysłać na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. jako załącznik zdjęcie legitymacyjne w formacie JPG lub JPGE w rozmiarze do 5MB, podpisane w nazwie pliku imieniem i nazwiskiem ucznia oraz podaniem klasy, do której jest zapisany lub dodanie go w dzienniku elektronicznym w zakładce „dane ucznia”.
- Pobrać Aplikację mObywatel
Dokumenty dotyczące mLegitymacji:
ŻYCZENIA BOŻONARODZENIOWE I NOWOROCZNE
- Szczegóły
- Mateusz Błażków

ZMIANA PLANU LEKCJI
- Szczegóły
- Mateusz Błażków
Uwaga!!! Od 2 stycznia nastąpi zmiana planu lekcji. Proszę śledzić wpisy na stronie szkoły oraz facebooku.
WIGILIE KLASOWE
- Szczegóły
- Mateusz Błażków
Dnia 21 grudnia w naszej szkole odbyły się wigilie klasowe. Zapraszamy do obejrzenia pełnej fotorelacji na stronie FB szkoły:


Strona 44 z 227





















