W środę 10 kwietnia w holu naszej szkoły mieliśmy okazję zakupu smakowitych zdrowych produktów przygotowanych przez klasę 2a. W ofercie były m in. ...

pyszne razowe bułeczki, galaretki  z owocami, marchewki, jabłka, świeże sałatki: owocowa oraz grecka – te ostatnie cieszyły się największym powodzeniem. Wszystko szło jak świeże bułeczki.

 

Nie możemy pominąć muffinek z bakaliami, które to rozeszły się z prędkością światła. Były liczne pytania o przepis, ale tu dokładnych informacji może udzielić jedynie ich wykonawczyni –  Klaudia Adamczyk z klasy 3a.

W swoim imieniu dziękuję mojej kochanej klasie za pomoc w organizacji akcji, z której dochód przeznaczymy na cel charytatywny oraz dziękuję Angelice Cieplińskiej za galaretki :-) Mam nadzieję, że dzień ten zapoczątkuje pewne zmiany w nawykach żywieniowych panujących w naszej szkole oraz  przerodzi się w cykliczne akcje.

opiekun akcji: Małgorzata Zaręba