Zaproszenie do składania ofert
Dyrektor Powiatowego Zespołu Szkół im. W. Reymonta, ul. Parkowa 8 55-120 Obornik Śląskie zaprasza do składania ofert w postępowaniu "Zakup i dostawa umundurowania i wyposażenia dla potrzeb uczniów OWP w Liceum Ogólnokształcącym w Obornikach Śląskich"

Szczegóły zapytania są dostępne na stronie BIP: ZAPYTANIE OFERTOWE

Niezbędne dokumenty:

Treść zapytania

Załącznik nr 1

Załącznik nr 2

Załącznik nr 3

Załącznik nr 4

Załącznik nr 5

Załącznik nr 6

Samorząd Uczniowski Technikum i Branżowej Szkoły organizuje zbiórkę maskotek (nowych i używanych, ale w dobrym stanie)i zbiórkę słodyczy. Pluszaki i słodycze proszę zostawiać w sekretariacie u p. Magdaleny Małek. Poniżej na plakatach wykonanych przez uczniów 1Tr szczegóły akcji. 

 

Więcej informacji na FB szkoły: ZBIERAMY PLUSZAKI

Dnia 21 listopada w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Święta Niepodległości.

 Dziękujemy wszystkim artystom za zaangażowanie i przygotowanie pięknej lekcji historii. Natomiast pani Dyrektor OOK - Halinie Muszak za udostępnienie sali widowiskowej.

 

 

Więcej zdjęć na FB szkoły: 11 LISTOPADA

 

 

"Jak sobie radzić ze stresem i presją czasu" to temat warsztatu, który dla uczniów klas 2LOa, 2LOc i 4LOb poprowadził w piątek 24 listopada p. Roman Brzezina - wykładowca WSB Merito, przedsiębiorca, szkoleniowiec i trener biznesu.

 

Uczniowie klasy I Technikum Reklamy w ramach lekcji zawodowych poznali pojęcie kampanii społecznych. Poniżej materiał komunikacyjny w postaci własnoręcznie wykonanych przez nich plakatów, których przesłaniem jest zwrócenie uwagi na zagrożenia wynikające z podejmowania zachowań ryzykownych, a przede wszystkim na koszty związane z eksperymentowaniem i zażywaniem narkotyków. 
POSTAW NA MARZENIA , NIE NA UZALEŻNIENIA!
ZAŻYWASZ- PRZEGRYWASZ..
TWOJE ŻYCIE- TWOJA DECYZJA...WYBIERZ ZDROWIE
 
Więcej zdjęć na FB szkoły: KAMPANIA SPOŁECZNA