Zapraszamy do PZS !!!! 

 OFERTA EDUKACYJNA

wniosek: WNIOSEK O PRZYJĘCIE DO SZKOŁY

Termin składania wniosków do klasy dwujęzycznej i oddziału przygotowania wojskowego upływa 29 maja 2024 r. (do godz. 15.00).

Termin składania wniosków (do pozostałych klas): do 17 czerwca 2024 r. (do godz. 15.00).

 

 

W związku z nawiązanym porozumieniem między Powiatowym Zespołem Szkół im. Wł. Reymonta w Obornikach Śląskich a Guotai – Huarong (Poland) Spółką z o.o. z siedzibą w Prusicach w dniu 15 maja 2024 r. szkoła otrzymała wózek przenośny do zarządzania 20 laptopami oraz po 10 klawiatur i myszek bezprzewodowych. Porozumienie jest wynikiem wzajemnej współpracy w zakresie kształcenia zawodowego młodzieży oraz zacieśnienia więzi między środowiskiem przemysłowym i szkolnym. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele firmy Guotai – Huarong (Poland), w tym Pani Aneta Dudała, przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Trzebnicy Wicestarosta Trzebnicki Janusz Szydłowski i naczelnik Wydziału Oświaty i Zdrowia Anna Mądra-Kras oraz dyrektor szkoły Joanna Pocheć.

W dniach 7 - 8 maja 14 uczniów Technikum odbyło szkolenia językowe i kulturowe, które poprzedzają ich wakacyjny wyjazd do Hiszpanii na zagraniczną praktykę w ramach projektu: "Zawodowcy w Europie II - zagraniczna praktyka szansą na rozwój osobisty i zawodowy".

 

Podczas gminnych uroczystości z okazji Święta Konstytucji 3 maja naszą szkołę reprezentowali uczniowie Oddziału Przygotowania Wojskowego.

Więcej zdjęć na FB szkoły: Święto Konstytucji 3 maja

Dnia 26 kwietnia uczniowie klas maturalnych zakończyli rok szkolny. Życzymy powodzenia na maturze. 

 

 

Więcej zdjęć na Fb szkoły: Zakończenie klas maturalnych

Uwaga!!! W dzienniku elektronicznym został umieszczony plan lekcji obowiązujący od 29 kwietnia.