Zgodnie z tradycją szkoły - 16 lutego odbył się uroczysty apel poświęcony patronowi LO - Karolowi von Holteiowi, który przygotowała klasa 2LOb.

W mijającym tygodniu uczniowie klas Liceum i Technikum wzięli udział w warsztatach realizowanych przez studentki psychologii Uniwersytetu Dolnośląskiego DSW. O czym były zajęcia? Pierwsze dotyczyły emocji, których nieustannie doświadczamy w życiu z mniejszą bądź większą częstotliwością i natężeniem. Tematem drugiego spotkania była asertywność czyli zdolność do wyrażania własnych myśli, uczuć i potrzeb w sposób zdecydowany, ale jednocześnie szanujący zdanie innych.

 

15 lutego klasa 1LOc miała okazję oglądać wystawę Artystów: Haliny Krawczyk i Jana Pawelskiego pt.: Piękno i destrukcja w Obornickim Ośrodku Kultury. Dziękujemy Obornicki Ośrodek Kultury za możliwość obejrzenia wystawy. 

 

14 lutego w Naszej Szkole to był dzień uśmiechu i dobrych życzeń. Klasy II Technikum  oraz 1LOb przygotowały kiermasz słodkości oraz Pocztę Walentynkową, a szkolny obiektyw uchwycił parę pozytywnych ujęć.

 

Złoto dla naszych chłopców w Mistrzostwach Powiatu w piłce siatkowej ! Natomiast nasze Dziewczyny zdobyły srebro po zaciętym meczu rozegranym między naszą szkołą a LO w Trzebnicy. Dziewczyny dały z siebie wszystko zabrakło odrobiny szczęścia do złota. 
 
Jesteśmy z Was dumni!!!
Gratulujemy !!!
 
Obie drużyny przygotowała do mistrzostw p. Joanna Idziak.